یراق آلات
درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید

بهیراق تامین کننده و عرضه کننده بهترین یراق

بهیراق در زمینه یراق الات کابینت – کمد دیواری – یراق درب چوبی و ابزار الات مربوطه فعالیت میکند. تیم بهیراق تمام تلاش خود را برای تامین بهترین وتخصصی ترین یراق الات و ابزار انجام میدهد تا مشتری را از هرگونه نیاز پاسخگو باشد.

تیم بهیراق سعی برا ان دارد تا بهترین و کارامدترین یراق را با کمترین قیمت ممکن عرضه نماید تا مشتری را از خرید های ازمون خطا به دور نگه دارد. هم چنین بهیراق با تجربه چند ساله خود توانسته تا بهترین های هر برند ایرانی و خارجی را شناسایی نماید و انها را گلچین و در سبد فروش خود به نمایش بگذارد.

تمام محصولات عرضه شده در این فروشگاه از اصالت و کیفیت متمایز عالی همراه با قیمت پایین و بصرفه همراه میباشد.

ارسال سریع کالا و بموقع -بسته بندی محکم – مشتری مداری -ارایه کالای اصیل و باکیفیت و پشتیبانی قوی وراهنمایی  از جمله خدمات کوچک بهیراق به مشتریان میباشد.

شرکت بهیراق بصورت فیزیکی از سال 1393 فعالیت خود را در جهت خدمت رسانی به مشتریان اغاز نمود و از سال 1401 با اینترنتی کردن فروشگاه در صدد معرفی محصولات متنوع این حوزه به تمام هم وطنان عزیز و خرید راحت هر چه بیشتر مشتریان میباشد.

تیم بهیراق سعی بر ان دارد تا با توسعه وگسترش فعالیت خود بر رفع هرچه بهتر نیاز وخواست مشتریان گردد و موجب رضایت خاطرانان از خریدی اسان ومطمین باشد.

شرکت بهیراق با همکاری بیش از 50 شرکت وارد کننده وتولید کننده وتوزیع کننده سعی در بروز نگه داشتن نوآوری , موجودی , تازه ها در این زمینه است و  سعی در اشنا نمودن مخاطبان این صنعت با آن میباشد.

فروش پایان یک معا مله نیس بلکه شروع اطمینان واعتماد واحساس رضایت و خرسندی مشتری از انتخاب و تصمیم خود در فروشگاه بزرگ بهیراق میباشد.